Dejte tělo do čistírny

Našemu tělu nechybí po dlouhé zimě pouze vitaminy, ale je zanesené i různými jedy. Bez ohledu na to, jak navenek atraktivně vypadáte, nosíte v sobě mnoho odpadních látek.

Věřila byste, že váš organismus může být zatěžován až pěti kilogramy odpadu?

Buňky volají po očistě

Odpad se hromadí ve střevech,  v krvi, cévách, chrupavkách kloubů, zkrátka všude včetně lymfatického systému a pokožky.

Tak jako děláte na jaře velký úklid, tak by i vaše tělo potřebovalo očistnou kúru.

Tělo si samo řekne, kdy potřebuje pomoci. Je to tehdy, když vás začne pobolívat hlava, cítíte se unavená, snadno chytíte kdejaký bacil nebo vyrážku. Již celá staletí se doporučují půsty a očista těla v době, kdy se mění roční období. Nejdůležitější je jarní půst, protože jste si v zimě dopřávala více mastných a těžkých jídel a celkově jste měla méně pohybu.

Co vyloučit ze stravy:

Alergizující potraviny: mléko, vajíčka, vnitřnosti, červené maso, mastná jídla, rafinovaný cukr.

Co pít při detoxikaci  

Vhodná je voda z vodovodu, minimálně 2,5  -  3 litry

Nepijte bublinkové minerální vody a nápoje s obsahem cukru a chemikálií. Vhodné jsou i ovocné šťávy ředěné vodou a bylinné čaje, které podporují čistění.

Vhodné doplňky stravy

Vláknina, olivový olej, jablečný ocet, mořské řasy, antioxidanty: vitamin A, E, C a selen, B - komplex, vápník, hořčík a zinek- nejlépe komplexní potravinové doplňky

Co nás může překvapit

* Pokud je organismus plný toxinů, během detoxikace se mohou projevit bolesti hlavy, podrážděnost, slabost, únava, přecitlivělost na zvuky, zhoršení spánku nebo závratě. Není to nic neobvyklého, tak se nelekejte a vydržte.

* Je třeba se připravit na to, že po prvních třech hodinách bez tradiční kávy, cigarety nebo sladkostí přijde první krize, která se může v pravidelných půlhodinových intervalech vracet.

* Dopřejte si teplou koupel, teplou sprchu, saunu a důkladnou masáž pokožky kartáčem, zvýší se tak vylučování škodlivých látek.

Spočívá v tom, že množství zeleniny musí 2 až 3krát převyšovat jiné druhy jídla. Lepší je jíst ovoce v celku, protože obsahuje více vlákniny. Kořenovou zeleninu je třeba krátce tepelně zpracovat, listovou zeleninu a nať použít čerstvé.

* Pokud  pomůžete tělu se zbavit toxických látek a doplníte výživu a vyloučíte všechna jídla obsahující ,,éčka", začnou ve vašem těle probíhat metabolické procesy, které ho zbaví škodlivých látek.

Hubnutí a výživa s Herbalifem
Jírova 722
Kamenice nad Lipou
394 70
774 489 775